Home Programma Foto's en uitslagen Prijzen & info Sponsors

uitslagen 2017 / Ga naar de foto's

Ga terug naar de uitslagen pagina

Uitslagenlijst 29e Hel van Bakel

Bakel - Zondag 12 maart 2017

JONGENS 0 T/M 5
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bram de Hollander   Bakel 2:47  
2 Sem Droessen     2:51  
3 Jens Scheepers   Milheeze 3:01  
4 Mees Verhoeven   Bakel 3:09  
5 Joep Labrij   Son & Breughel 3:14  
6 Koen Verheijen   Nederweert 3:15  
7 Joris van Horssen   Bakel 3:16  
8 Guus Selten   Bakel 3:23  
9 Stijn Egelmeers   Milheeze 3:25  
10 Douwe Verbaarschot   Bakel 3:25  
11 Hidde Scholte   Helmond 3:27  
12 Bjorn Adriaans   Gemert 3:29  
13 Teun van Dijk   Bakel 3:31  
14 Jur vder Kant     3:32  
15 Tijn Meulendijks   Bakel 3:39  
16 Juul Meulenbroeks   MilLheeze 3:41  
17 Pim Slaats     3:54  
18 Stijn Vogels   Milheeze 3:55  
19 Thomas de Hoon     4:06  
20 Gies van de Berkmortel   Milheeze 4:13  
21 Niels Flimnkers     4:47  
22 Luuk Verhoeven   Bakel 4:50  
23 Floris vd. Nieuwenhof   Griendtsveen 5:07  
24 Juup Reijnders     5:23  
25 Lars van der Kant   Bakel 5:43  
26 Sjoerd Coxs   Milheeze 5:50  
27 Jens Joosten   Deurne 5:58  
28 Noud Egelmeers   Milheeze 6:40  
29 Joep Leenders   Milheeze 6:47  
30 Sjors vd. Nieuwenhof   Griendtsveen 7:55  
 
MEISJES 0 T/M 5
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Nikki Ermers   Gemert 2:51  
2 Lina Kuijpers   Bakel 2:57  
3 Lonne Somers     3:14  
4 Jara Vorstenbosch   Bakel 3:28  
5 Lune Verhofstadt     3:29  
6 Sam Zandbergen     3:34  
7 Lynn Rovers     3:38  
8 Ise Seijkens   Bakel 3:44  
9 Merel Maas   Bakel 3:45  
10 Tess van Ansem   Helmond 3:46  
11 Alix Ermers   Gemert 3:48  
12 Janne van Meel   Milheeze 3:48  
13 Yinthe van Erp   Milheeze 3:53  
14 Liz Schalken     3:53  
15 Fiene Smulders     3:55  
16 Evi den Engelsman   Bakel 4:09  
17 Vajen Mathkijssen     4:09  
18 Liene Jansen   Milheeze 4:25  
19 Ize Scheepers   Milheeze 4:38  
20 Sofia Manders   Bakel 5:25  
21 Silke Manders   Bakel 5:26  
22 Ella Seijkens   Bakel 5:28  
23 Juul Selten   Bakel 5:29  
24 Janne van Dijk   Bakel 5:59  
25 Minke Joosten   Deurne 6:41  
26 Nora van de Mortel   Milheeze 6:45  
27 Sanne Peeters-Weem   Bakel 6:46  
28 Nylah van der Heijden   Rips 7:19  
 
MEISJES 6 EN 7
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Hedwig Tabor   Helmond 2:16  
2 Eline Bartels   Milheeze 2:28  
3 Meike Maas   Bakel 2:31  
4 Nina van Lijssel   Bakel 2:37  
5 Tessa Droesen   Bakel 2:38  
6 Nienke den Engelsman   Bakel 2:39  
7 Romy van Ansem   Helmond 2:40  
8 Janske Knoops   Bakel 2:40  
9 Marieke van Horssen   Bakel 2:40  
10 Fleur de Hollander   Bakel 2:45  
11 Floor Verhoeven   Bakel 2:47  
12 Sanne Elbers   Helmond 2:49  
13 Lisa Verhoeven   Milheeze 2:56  
14 Lisanne de Groot   Bakel 2:59  
15 Sara Kuijpers   Bakel 3:02  
16 Karlijn Cox   Milheeze 3:06  
17 Juul Verberne   Bakel 3:08  
18 Demi Beukers   Bakel 3:09  
19 Sien van de Berkmortel   Milheeze 3:10  
20 Imke Rovers   Bakel 3:11  
21 Tana Hogenesch   Bakel 3:15  
22 Daniqya van der Heijden   De Rips 3:18  
23 Annika Fransoo   Bakel 3:30  
 
JONGENS 6 EN 7
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tijn de Koning   Bakel 2:04  
2 Rud Sanders   Bakel 2:13  
3 Pepijn van den Hurk   Helmond 2:15  
4 Kjell Somers   Bakel 2:15  
5 Tim Michiels   Helmond 2:17  
6 Mike van Tilburg   Mierlo-Hout 2:20  
7 Stijn de Veth   Bakel 2:23  
8 Jop Slaats   Bakel 2:24  
9 Wieger Verbaarschot   Bakel 2:25  
10 Jens Telay   Milheeze 2:32  
11 Max van Thiel   Milheeze 2:36  
12 Gijs van Kampen   Deurne 2:36  
13 Giel Bazelmans   Bakel 2:38  
14 Bas Peeters-Weem   Bakel 2:41  
15 Kai Smink   Bakel 2:41  
16 Jip Jansen   Milheeze 2:42  
17 Remco Adriaans   Gemert 2:43  
18 Livi Leipzig   Bakel 2:43  
19 Luuk Rooseboom   Bakel 2:43  
20 Max Kanters   Bakel 2:44  
21 Stan van Ansem   Milheeze 2:45  
22 Duke Assink   Son en Breugel 2:47  
23 Jorik Mathijssen   Bakel 2:48  
24 Jaydon van den Reek   Bakel 2:51  
25 Jero van den Reek   Bakel 2:56  
26 Willem Heinsbergen   Aarle-Rixtel 2:57  
27 Doris Kanters   Bakel 3:00  
28 Thomas Verhoeven   Bakel 3:11  
29 Xavi Leipzig   Bakel 3:15  
 
MEISJES 8 EN 9
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Hannah van der Zanden   Helmond 2:07  
2 Linde Maas   Bakel 2:16  
3 Jill Lathouwers   Bakel 2:17  
4 Suze Freriks   Milheeze 2:18  
5 Janne Droesen   Bakel 2:19  
6 Veerle Martens   Helmond 2:21  
7 Jori Knoops   Bakel 2:22  
8 Simone Verbakel   Helmond 2:29  
9 Lize van den Heuvel   De Mortel 2:31  
10 Danique Adriaans   Gemert 2:32  
11 Nicky Isolova   Bakel 2:38  
12 Britte Sanders   Bakel 2:41  
13 Robin Hoogen Esch   Bakel 2:43  
14 Juul van Vijfeijken   Bakel 2:53  
15 Anna Kanters   Bakel 3:00  
16 Lotte Keppels   Bakel 3:06  
17 Mara Heinsbergen   Aarle-Rixtel 3:12  
 
JONGENS 8 EN 9
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Fergus Tabor   Helmond 1:47  
2 Daniël van de Laar   Bakel 1:55  
3 Roy Knoops   Bakel 1:57  
4 Martijn Sanders   Bakel 2:00  
5 Bart van Gog   Venhorst 2:01  
6 Marco van Gelder   Velddriel 2:07  
7 Bram van Heugten   Helmond 2:11  
8 Tim Bazelmans   Bakel 2:11  
9 Florian Scholten   Helmond 2:12  
10 Bram Labrijn   Son en Breugel 2:14  
11 Mats Verhofstadt   Helmond 2:14  
12 Daan van de Mortel   Milheeze 2:19  
13 Jur Smink   Bakel 2:22  
14 Sven Verbakel   Helmond 2:25  
15 Daan Verberne   Bakel 2:26  
16 Loek Strijbosch   Milheeze 2:28  
17 Koen Kuijpers   Bakel 2:29  
18 Joris Keppels   Bakel 2:37  
19 Hisse van Stiphout   Bakel 2:40  
20 Thijs Verhoeven   Milheeze 2:45  
21 Sil Jansen   Milheeze 2:48  
22 Levi Vorstenbosch   Bakel 2:50  
23 Tom Fransoo   Bakel 3:01  
24 Collin van Eerd   Beek en Donk 3:24  
 
MEI 10 T/M 12
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Claire van den Hurk   Helmond 4:34  
2 Vera van Kamp   Zeilberg 5:07  
3 Janneke van Gelder   Velddriel 5:14  
4 Sanne Michiels   Helmond 5:15  
5 Zoé Corstjens   Venray 5:24  
 
JON, 10 T/M 12
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Thijmen Martens   Helmond 3:59  
2 Lars van de Zanden   Helmond 4:00  
3 Timo Corstjens   Venray 4:03  
4 Rick Timmermans   Blerick 4:12  
5 Rion van Eerd   Beek en Donk 4:31  
6 Chemseddine Oukacha   Bakel 4:35  
7 Harm Strijbosch   Milheeze 4:36  
8 Jurre Strijbosch   Milheeze 4:38  
9 Davy jLathouwers   Bakel 4:41  
10 Joes Vereijken   Bakel 4:44  
11 Bram de Veth   Bakel 4:45  
12 Bas Vereijen   Nederweert 4:48  
13 Mika Beukers   Bakel 4:53  
14 Quinn Hogen Esch   Bakel 4:56  
15 Kieran Quigley   Helmond 5:10  
16 Wilm Freriks   Milheeze 5:34  
17 Floris Slaats   Bakel 5:39  
18 Freek Knoops   Bakel 5:51  
19 Sem Leipzig   Bakel 5:52  
20 Jonathan Koch   Bakel 6:39  
 
MEI 13 T/M 15
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lisa Streibos   Deurne 6:31  
2 Anouk Timmermans   Blerick 6:32  
3 Michelle de Groot   De Rips 6:40  
 
JON 13 T/M 15
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Micha Kooistra   Tilburg 5:54  
2 Niek Streibos   Deurne 13:12  
 
D.SR, DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Laura Kok   Helmond 19:14  
2 Britt van de Kerkhof   Deurne 21:12  
 
D.35, DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Heike Prinsen   Helmond 21:33  
 
D.45, DAMES
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ria Hendriks   Deurne 22:02  
2 Tiny Swinkels   Bakel 22:13  
3 Willemien Gijsbers   Deurne 22:28  
 
H.SR, HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Kenny van de Ven   Deurne 21:19  
2 Werner Gentle   Deurne 26:40  
3 Rik van der Steen   Deurne 26:57  
4 Stan Zeegers   Deurne 27:14  
5 Koen van de Mortel   Deurne 28:12  
6 Rick Hendriks   Deurne 30:00  
7 John de Wit   Bakel 32:09  
8 Tom van de Zanden   Bakel 32:19  
9 Dave Verheijen   Nederweert 32:33  
10 Roland Rovers   Bakel 32:49  
11 Ton van Vijfeijken   Bakel 34:05  
12 Ruud Wethouders   Bakel 37:12  
13 Ruud Hagens   Bakel 39:52  
 
H.40, HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Martijn Tuin   Helmond 27:40  
2 Ruud van der Laar   Gemert 31:45  
3 Derk Verhoeven   Bakel 35:39  
 
H.50, HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jos de Groot   De Rips 28:01  
2 Paul Cooimans   Lieshout 28:36  
3 Hans van de Mortel   Deurne 30:06  
4 Luc Bruggeman   Helmond 30:19  
5 Eric Barten   Milheeze 34:17  
6 Gordon Whyte   Gemert 34:40  
7 Luttikhold   Helmond 34:48  
8 Edwin Claassen   Bakel 36:45  
9 John Goossens   Bakel 37:12  
 
H.60, HEREN
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Martien van de Ven   Oirschot 31:03  
2 John Williams   Eindhoven 33:18  
3 Gerrie Luttikhold   Deurne 34:11  
4 Theo van Berlo   Boxtel 36:57  
5 Stan Gommers   Hilvarenbeek 37:14  
6 Sjaak van den Oever   Westerbeek 40:07  
7 Martien Keizers   Deurne 40:47  
8 Hendrik Relou   Milheeze 42:01